Ochrona przed owadami

Koniec z uciążliwymi owadami w mieszkaniu! Dzięki moskitierom zamontowanych przez Maxrol z Olsztyna nieproszeni goście są już kwestią przeszłości.

Kiedy zaczyna się cieplejsza pora roku chętnie otwieramy okna i drzwi balkonowe, aby poczuć powiewem letniego wiatru, który u schyłku dnia przenika pomieszczenia mieszkalne i sypialnie. Jednak kiedy tylko zapalimy światło w naszych mieszkaniach zaczyna się prawdziwy atak: bzyczenie, fruwanie i pełzanie wszelkich insektów. Komary, muchy, ćmy i chrabąszcze mogą stać się prawdziwą plagą, a zapalone światło podczas zmroku przyciąga je do domu.
Ale są proste sposoby na to, aby spokojnie rozkoszować się, wieczorową porą. Moskitiery okienne i drzwiowe  firmy Maxrol świetnie chronią przed owadami. Systemy zabezpieczające przed insektami stanowią uzupełnienie okien, tworząc w mieszkaniu spokojny klimat.

Moskitiery kupione w firmie Maxrol produkowane są na wymiar, montowane bezpośrednio na oknie lub w skrzynce roletowej oraz dopasowywane do warunków konstrukcyjnych. Stanowią bezinwazyjną ochronę.